بازار مالی - خودرو
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
این تابلوها شما را شگفت زده خواهد کرد +تصاویر

این تابلوها شما را شگفت زده خواهد کرد +تصاویر

هنرمندی از تفلیس با استفاده از نخ و روبان تابلوهای زیبایی خلق کرده است که شما را شگفت زده خواهد کرد. بهترینها مجموعه‌ای از آثار این هنرمند خوش ذوق را برای شما گردآورده تا از آن لذت ببرید.
نرم نرمک می‌رسد اینک بهار

نرم نرمک می‌رسد اینک بهار

از دیرباز تغییر فصول برای ایرانیان دارای مفاهیم ویژه‌ای بوده، مخصوصا بهار که با نوشدن طبیعت و روییش مجدد آن باعث میشده روحی تازه در کالبد مردمان نیز دمیده شود، از این روی رسوم بیشتری در استقبال از ان تدارک می دیده اند. قصد داریم در این روزهای پاییانی سال به بعضی از این رسوم بپردازیم.
گشتی در نمایشگاه ویژه موزه هنرهای معاصر+تصاویر

گشتی در نمایشگاه ویژه موزه هنرهای معاصر+تصاویر

نهمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی هنرهای تجسمی جشنواره فجر در موزه هنرهای معاصر در حال برگزاری است و تا 30 بهمن ادامه دارد. بهترینها گزارشی تصویری از آثار هنری زیبای این جشنواره برای مخاطبان خود آماده کرده است. با ما همراه باشید.
گالری گردی آخر هفته با بهترینها

گالری گردی آخر هفته با بهترینها

در هفته دوم بهمن گالری های جدیدی افتتاح می‌شوند و تعدادی از گالری‌های هفته گذشته هم به کار خود ادامه می‌دهند. با بهترینها همراه باشید تا برنامۀ دقیق گالری‌های تهران را داشته باشید.
به بهانه نمایشگاه خطاطی علی رسولی با عنوان "کیمیای مهر"؛

"کیمیای مهر" به روایت قلم + آثار خطاطی علی رسولی

هنر آیینه ای است بی غبار و کدورت که نمایانندۀ صورت وسیرت هنرمنداست. چراغی است که در شب خلوت اندیشه و کردار هنرمند پرتوافشانی می‌کند و درون وی را به نور معرفت از تیرگی وکدورت های دامنگیر انسان امروزی پاک می‌کند، بر حرص و هوی غالب می‌آید و حقد و حسد را زایل می‌گرداند و ضمیر صاحب هنر را به جلوه زیبایی و شکیبایی زینت می‌بخشد وخوشخویی و خوش خلقی را ارزانی او می‌دارد.
فقط معلم های سرزمینم بخوانند

فقط معلم های سرزمینم بخوانند

ما در بخش "نظر کاربران" در همین خبر، آماده دریافت و انتشار نظرات معلمین، فرهنگیان، کارشناسان و ... در رابطه با مواردی مانند: معایب و محاسن نظام آموزشی کشور / روند آموزش حین خدمت فرهنگیان / تسهیلات حقوقی و رفاهی پرسنل آموزش و پرورش / میزان آماده سازی دانش آموزان جهت کسب مهارت در سنین بزرگسالی / نحوه جذب و استخدام معلمین / تجربیات شخصی فرهنگیان که می تواند در مسیر خدمت، برای دیگر همکارانشان مفید باشد و هر مورد دیگر که می تواند در راستای بهینه سازی نظام آموزش و تربیت کشورمان راه گشا باشد، هستیم.
مجسمه‌هایی که شما را گول می‌زنند+عکس

مجسمه‌هایی که شما را گول می‌زنند+عکس

حتما وقتی تصاویر مجسمه‌ها را می‌بینید با خود فکر میکنید همه از چوب ساخته شده‌اند، اما اشتباه می‌کنید این مجسمه‌های سرامیکی اثر "Christopher David" شما را گول می‌زنند.
مجسمه‌هایی از جنس سنگ

مجسمه‌هایی از جنس سنگ

مجموعه تصاویری که در ادامه میبینید توسط Stefano Furlani هنرمند ایتالیایی ساخته شده است. با بهترینها همراه باشید.
گالری گردی با بهترین‌ها در شروع آذر ماه

گالری گردی با بهترین‌ها در شروع آذر ماه

در اولین جمعه آذر ماه هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی در گالری‌های تهران حاضر شده‌اند تا عکس‎ها، آثار حجمی و نقاشی‌های خود را در معرض دید علاقه‌مندان به هنر قرار دهند. این هفته، با 16 افتتاحیه، گالری‌های تهران میزبان علاقمندان به هنرهای تجسمی هستند.
دنیای مینیاتوری دسرهای خوشمزه
بهترین‌های دیدنی:

دنیای مینیاتوری دسرهای خوشمزه

Matteo Stucchi سرآشپز ایتالیایی علاوه بر هنر آشپزی، به هنرهای دیگر هم علاقه مند است. او با استفاده از عروسک‌های مینیاتوری و دسرهایش تصاویر جالبی خلق کرده که در ادامه می‌بینید. با بهترین‌ها همراه باشید.