نقدی: خود مردم باید ماهواره ها را جمع‌ کنند
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۱۲۵۷

نقدی: خود مردم باید ماهواره ها را جمع‌ کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه بسیج در حوزه آسیب‌های شبکه‌های ماهواره‌ای اطلاع‌رسانی کرده و آگاهی در جامعه را افزایش می‌دهد، گفت: در این میان پس از آگاهی رساندن به مردم، ماهواره‌ها توسط خود مردم جمع‌آوری می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۱ - ۲۰ آذر ۱۳۹۳
بهترین‌ها: سردار محمدرضا نقدی با بیان اینکه دستگاه‌های دریافت کننده شبکه‌های ماهواره‌ای به صورت داوطلبانه و مردمی جمع‌آوری می‌شود، اظهار کرد: همانطور که دشمنان این ماهواره‌ها را چیدند باید تلاش کنیم تا همه آن‌ها جمع‌آوری شود.

وی با اشاره به اینکه بسیج در حوزه آسیب‌های شبکه‌های ماهواره‌ای اطلاع‌رسانی کرده و آگاهی در جامعه را افزایش می‌دهد، افزود: در این میان پس از آگاهی رساندن به مردم، ماهواره‌ها توسط خود مردم جمع‌آوری می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه اگر مردم با رضایت کامل دستگاه‌های دریافت شبکه‌های ماهواره‌ها را تحویل بدهند، هرگز برای خرید مجدد اقدام نمی‌کنند، افزود: بسیج با اقناع مردم و روشن شدن اذهان نسبت به پیامدهای منفی آن در زندگی مردم باعث می‌شود تا مردم داوطلبانه دستگاه‌های گیرنده ماهواره خود را تحویل دهند.

وی با بیان اینکه دشمن 20 سال برای رخنه ماهواره در خانه‌ها تلاش کرده، تصریح کرد: نباید انتظار داشت در عرض دو ماه همه ماهواره‌ها جمع‌آوری شود و حداقل باید 20 ماه فعالیت کرد.

سردار نقدی در ادامه ستون فقرات اقتصاد مقاومتی را تولید دانست و ادامه داد: هر ایرانی که در تولید نقشی ندارد باید احساس  شرمندگی کرده و در این راه تلاش کند.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ‌سازی لازم در حوزه تولید صورت گیرد، خاطرنشان کرد: بسیجیان در حال حاضر توانستند گام‌های بزرگی در تولید انواع مواد غذایی، کشاورزی و دامپروری بردارند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه حوزه‌های جدید در عرصه‌های تولید و اقتصادی تعریف شده که به زودی به مردم معرفی می‌شود، گفت: باید همانطور که در تولید مواد غذایی توفیقاتی حاصل شده، با حفظ این تولیدات به تولید سایر کالاهای صنعتی نیز پرداخته شده و عملیاتی شود.

وی با اشاره به اینکه در هر شهر فرصت‌هایی است که می‌توان در آن سرمایه‌گذاری کرد، افزود: دولت زمانی که برای ایجاد اشتغال برنامه‌ریزی می‌کند به پرداخت تسهیلات می‌پردازد اما در شهرهای مختلف مردم می‌توانند از فرصت‌های محلی به خوبی استفاده کنند و هزینه کمتری پرداخت شود

سردار نقدی با بیان اینکه باید برای استفاده از امکانات و ثروت‌های محلی برنامه‌ریزی کرد، ادامه داد: برنامه‌ریزی در این امور توسط مردم انجام گیرد.


منبع: فارس