فکري: خط دفاع استقلال ضعف دارد
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۱۲۸۸

فکري: خط دفاع استقلال ضعف دارد

آبي‌پوشان تهران که فکر مي‌ کردند در مصاف با استقلال‌خوزستان فکر مي‌ کردند برنده بازي هستند در دقايق پاياني گل دريافت و با يک امتياز اهواز را ترک کردند.
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰ - ۲۲ آذر ۱۳۹۳
محمود فکری در مورد این دیدار به "ورزش سه" گفت: این بازی شبیه هندبال شده بود و به غیر از گل هایی که زده شد فکر می‌ کنم بینندها شاهد بازی زیبایی بودند. در این بازی هم متاسفانه با ضعف در کار دفاعی و عدم تمرکز کافی نتوانستیم پیروز شویم. سه بار جلو افتادیم اما نتوانستیم این نتیجه را حفظ کنیم. امیدوارم در این فرصت 50 روزه بتوانیم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم.

او در مورد خریدهای جدید استقلال ادامه داد: فعلا که فقط سلیمان فلاح را گرفته ایم، او در بازی با راه‌آهن مثمرثمر بود اما در بازی قبل به خاطر اینکه خیلی زود مجبور به گرم کردن و ورود به میدان شد، کمی دچار شوک شده بود ولی در کل بازیکن جوان و آینده داری است و به درد استقلال می‌ خورد، در نهایت باید دید چه اتفاقی در این مدت رخ می‌ دهد و چه بازیکنانی می‌ توانند به استقلال بیایند. جذب بازیکن در این مقطع خیلی سخت است چون تیم ها بازیکنان خوبشان را به راحتی از دست نمی‌ دهند یا در قبالش بازیکن می‌خواهند یا پول زیاد.

فکری در پایان درباره برنامه استقلال برای تعطیلات 50 روز افزود: 10 روزی که استراحت دادیم و از اول دی دوباره استارت تمرینات را می‌ زنیم، روزی یک جلسه تمرین در تهران خواهیم داشت. بعد از آن هم به اردوی ترکیه خواهیم رفت، بازیکنان در این مدت همه جوره از دیدار خواب و تغذیه و غیره تحت نظر هستند.