فروش شش میلیاردی «لانتوری»
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۱۳۱۱۴

فروش شش میلیاردی «لانتوری»

فیلم سینمایی «لانتوری» فروش شش میلیاردی را پشت سر گذاشت و این در حالی است که در روزهای پایانی تابستان، حال و هوای فیلم‌های در حال اکران تغییر خواهد کرد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۵
بهترین ها:  فیلم سینمایی «لانتوری» فروش شش میلیاردی را پشت سر گذاشت و این در حالی است که در روزهای پایانی تابستان، حال و هوای فیلم‌های در حال اکران تغییر خواهد کرد.

«لانتوری» ساخته رضا درمیشیان با آنکه سینماهای حوزه هنری را در اختیار ندارد و با در جلب نظر مخاطبان موفق بود و فروش آن از مرز شش میلیارد تومان عبور کرد. این فیلم سینمایی با بازی مریم پالیزبان، نوید محمدزاده و باران کوثری ماجرای یک گروه خلاف‌کار چهار نفره است که به « لانتوری » مشهور هستند، آن‌ها سرقت و زورگیری می‌کنند تا اینکه یکی از اعضای گروه به نام پاشا دختری به نام مریم را که از قبل می‌شناخت دوباره می‌بیند و عاشق او می‌شود اما...

این فیلم با فروش خود توانسته در جمع آثار محبوب اکران تابستان جای بگیرد.

دو فیلم سینمایی «ربوده شده» به کارگردانی بیژن میرباقری و «اروند» ساخته پوریا آذربایجانی از روز چهارشنبه سی و یکم شهریورماه اکران عمومی می‌شوند. فیلم میرباقری با بازی نیکی کریمی ماجرای یک ستاره سینماست که بروز اتفاقای زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

طناز طباطبایی، پانته‌آ پناهی‌ها و مهرداد صدیقیان هم بازیگران «اروند» هستند، فیلمی که برای نخستین بار در سینمای ایران موضوع شهدای غواص را مورد توجه قرار داده است.

همچنین یک هفته بعد از شروع اکران این دو فیلم، از روز چهارشنبه هفتم مهر ماه «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده اکران عمومی خواهد شد.

به نظر می‌رسد حال و هوای سینما با اکران این سه فیلم نسبت به اکران تابستان تغییر کند.

منبع: خبرآنلاین