سليمي: نقره گرفتم همه به من پشت کردند
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۱۳۷۸

سليمي: نقره گرفتم همه به من پشت کردند

قهرمان المپيک لندن مي‌گويد از يکي، دو هفته‌ ديگر استارت تمرينات خود را با حضور در اردوي تيم ملي جوانان خواهد زد.
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - ۲۶ آذر ۱۳۹۳
بهترین‌ها: بهداد سلیمی درباره این که از چه زمانی تمرینات خود را برای مسابقات سال آینده آغاز خواهد کرد، گفت: من از برنامه‌های تیم ملی اطلاعی ندارم و نمی‌دانم از چه زمانی قرار است اردوها آغاز شود. با این حال خودم از یکی، دو هفته‌ دیگر تمریناتم را شروع می‌کنم. طی صحبتی که با حسین توکلی داشتم قرار بر این شد با جوانان استارت تمرینات هوازی و بدنسازی را بزنم. البته باید با حسین رضازاده نیز صحبت کنم و اگر او هم مشکلی نداشته باشد تمریناتم را از سر خواهم گرفت.

سلیمی در پاسخ به این پرسش که آیا دیگر در لیگ وزنه نخواهد زد؟ تصریح کرد: تعهد من با تیم ذوب آهن این بود که تا هفته قبل از مسابقات جهانی در لیگ شرکت کنم، اما با توجه به رقابت نزدیکی که میان ذوب آهن و ملی حفاری وجود دارد از من خواسته شده باز هم در لیگ وزنه بزنم. حالا باید تمریناتم را شروع کنم شاید برای هفته‌های آینده یا فینال وزنه بزنم. البته اگر بتوانم تا آن موقع برسم.

قهرمان المپیک لندن با اشاره به پیوستن خود به باشگاه کاله، بیان کرد: در روزهایی که کسی از بهداد سلیمی و کیانوش رستمی حمایت نمی‌کند باشگاه کاله من را به صورت مادام العمر استخدام کرد که جای تشکر دارد. وقتی طلای بهداد سلیمی تبدیل به نقره شد هیچ کسی از او حمایت نکرد و در این شرایط همه به من پشت کردند، اما باشگاه کاله که مازندرانی است ورزشکار مازندرانی خود را مورد حمایت قرار داد.

وی در مورد این که کاله قرار است در لیگ وزنه تیم داری کند یا خودش در این باشگاه مربیگری کند نیز گفت: برای تیم داری باید وارد کار شوم و آن موقع باید دید چه کار می‌توان کرد، اما در مورد مربیگری فعلا قصد انجام آن را ندارم و به مرور زمان باید انجام شود.


منبع: فارس