صدای خواجه امیری در «هشت و نیم دقیقه»
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۱۷۷۳۴

صدای خواجه امیری در «هشت و نیم دقیقه»

احسان خواجه امیری خواننده تیتراژ سریال «هشت و نیم دقیقه» شد.
تاریخ انتشار: ۰۷:۱۵ - ۰۹ آبان ۱۳۹۵
بهترین ها:  احسان خواجه امیری خواننده تیتراژ سریال «هشت و نیم دقیقه» شد.
 
سریال «هشت و نیم دقیقه» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز مفید این روزها در استان گیلان شهر رشت در حال تصویربرداری است و اغلب بازیگران در این استان مشغول بازی هستند تا آخرین تصویر بردرای ها را در شمال کشور انجام شود.

تمام لوکیشن ها در تهران گرفته شده و حالا در رشت آخرین قسمت‌ها ضبط می شود. لوکیشن در رشت و صومعه سرا خواهد بود. تقریبا تمام مجموعه آنجا هستند زیرا چندین صحنه وجود دارد که به فلاش بک‌ها بر می گردد.

بهروز مفید تهیه کننده این سریال به «صبا» خبر داد: احسان خواجه امیری خواننده تیتراژ سریال «هشت و نیم دقیقه» شد. ناگفته نماند که تیتراژ یک قسمت از این سریال با صدای امیر عظیمی با قطعه لالایی پخش و از امشب با صدای احسان خواجه امیری پخش می شود.

سریال «هشت و نیم دقیقه» که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو در حال  تولید است یک ملودرام خانوادگی ۲۶ قسمتی است که از اول اردیبهشت ماه در مرحله تولید و انتخاب بازیگر قرار گرفت. «هشت ونیم دقیقه » با محوریت موضوعی همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تاثیر گذار زن در سرپرستی و تربیت فرزند بعد از فوت همسر و دفاع از حقوق و کیان خانواده در این شرایط می پردازد.

عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارتند از: کارگردان: شهرام شاه حسینی، مدیر تصویربرداری: علیرضا رنجبران، صدابردار: یاسر رمضانی، مدیرتولید: علی خلیلی، طراح گریم: شهرام خلج، طراح صحنه: سعید اسدی، طراح لباس: نازنین توسلی، مدیربرنامه ریزی: هاشم علی اکبری، دستیار اول کارگردان: امین محمودی، مدیر تدارکات: سید مسعود مهدوی، عکاس: امیر صالحی و… 
منبع:صبا