سوابق وزرای پیشنهادی در فراکسیون امید بررسی می شود
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۱۷۷۴۸

سوابق وزرای پیشنهادی در فراکسیون امید بررسی می شود

رئیس فراکسیون امید از تشکیل سه کمیته تخصصی در فراکسیون متبوعش برای بررسی سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی به مجلس خبر داد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - ۰۹ آبان ۱۳۹۵
بهترین ها:  رئیس فراکسیون امید از تشکیل سه کمیته تخصصی در فراکسیون متبوعش برای بررسی سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی به مجلس خبر داد.

محمد‌رضا عارف با اشاره به بررسی سوابق و برنامه‌های 3 وزیر پیشنهادی در فراکسیون متبوع خود گفت: در فراکسیون سه کمیته متناسب با وزارتخانه وزرای پیشنهادی در این فراکسیون تشکیل شد.

وی با بیان اینکه سه کمیته «فرهنگ و ارشاد»، «آموزش و پرورش» و همچنین «ورزش و جوانان» در فراکسیون امید تشکیل شد، ادامه داد: صالحی امیری، احمدی دانش آشتیانی و سلطانی‌فر با حضور در فراکسیون امید به تشریح برنامه‌های خود می‌پردازند و پس از آن در مجمع عمومی فراکسیون جمع بندی نهایی انجام می‌شود.

رئیس فراکسیون امید در عین حال از اظهارنظر درباره وزرای پیشنهادی خودداری و به تسنیم گفت: جو مجلس برای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی در حال خوب‌شدن است.

رئیس‌جمهور در تاریخ 2 آبان طی نامه‌ای به علی لاریجانی سید رضا صالحی‌امیری، مسعود سلطانی‌فر و فخرالدین دانش‌آشتیانی را برای تصدی سه وزارت‌خانه‌ فرهنگ و ارشاد، ورزش و جوانان وآموزش و پرورش به مجلس معرفی کرد.

همچنین بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید مجلس در گفت‌وگو با تسنیم از برگزاری مجمع عمومی فراکسیون متبوع خود در روز دوشنبه هفته جاری خبر داده است.
منبع:تسنیم