دعوت به تور پاییزه تهرانگری
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۱۷۷۹۶

دعوت به تور پاییزه تهرانگری

درحالی‌که تنها 12 روز از شروع تورهای پاییزه ستاد گردشگری تهران می‌گذرد، بیش از ۱۰۰۰ نفر در ۱۸ تور تهرانگردی شرکت کرده‌اند.
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۰ - ۰۹ آبان ۱۳۹۵
بهترین ها: درحالی‌که تنها 12 روز از شروع تورهای پاییزه ستاد گردشگری تهران می‌گذرد، بیش از ۱۰۰۰ نفر در ۱۸ تور تهرانگردی شرکت کرده‌اند.
 
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران، با تاکید بر رویکرد این سازمان نسبت به توسعه گردشگری در پایتخت گفت: «باید نگرش شهروندان درخصوص ظرفیت‌های گردشگری شهری تهران تغییر کند. تهران با تمدن ۴۵۰ ساله شهری‌اش ظرفیتی بی‌نظیر برای گردشگری شهری دارد.» فرزاد هوشیار پارسیان ادامه داد: «دستاوردهای فرهنگی، تفریحی مدیریت شهرداری تهران نیز ظرفیت بسیار ارزنده‌ای برای جذب توریست و گردشگر شهری است.
 
با همین رویکرد و با هدف آشنایی شهروندان تهرانی و ایرانی و همچنین دانشجویان، اساتید و اقشار خاص جامعه از ۲۷ مهر ماه سال جاری تورهای تخصصی و عمومی پاییزه شهرداری تهران آغاز به‌کار کرده است.» او شرکت‌کنندگان در این تورها را دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، صداوسیما و دانشجویان خارجی رشته ادبیات فارسی، مدیران و خدام حرم حضرت معصومه (س)، عکاسان حرفه‌ای شهر تهران، اصحاب رسانه و هنر، خانواده نیروی انتظامی، کوتاه‌قامتان بلند همت، نخبگان دانش‌آموزی، سمن‌‌‌ها و تشکل‌های مردمی، ائمه جماعات و مدیران محلات شهر تهران اعلام کرد و افزود: «شهروندان و علاقه‌مندان به شرکت در تورهای تخصصی و عمومی تهرانگردی می‌توانند با مراجعه به سایت www.visit.tehran.ir و همچنین تماس با شماره تلفن‌های ۱۳۷ و ۹۶۰۰۱۱۱۱ از خدمات گردشگری شهرداری تهران بهره‌مند شوند.»

منبع:دنیای اقتصاد