ماجرای قتل در خیابان فردوسی چه بود؟
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۲۴۰۴۵

ماجرای قتل در خیابان فردوسی چه بود؟

بررسی ابتدایی حاکی از آن بود که مقتول مرد شصت و چهار ساله‌ای است که در خیابان صور اسرافیل مغازه کتاب‌فروشی داشته و بر اثر ضربات جسم سخت به سر در منزلش به قتل رسیده است.
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۱۳ دی ۱۳۹۵
ماجرای قتل در خیابان فردوسی چه بود؟
بهترینها: ساعت 12 ظهر روز گذشته خبر قتل مرد مسنی در خیابان فردوسی به مأموران پلیس اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری 148 انقلاب اسلامی در صحنه جرم حاضر شدند.

با اعلام مراتب این قتل به بازپرس امور جنایی تهران، وی به همراه اکیپ تشخیص هویت اداره آگاهی در صحنه جرم حاضر شد؛ بررسی ابتدایی حاکی از آن بود که مقتول مرد شصت و چهار ساله‌ای است که در خیابان صور اسرافیل مغازه کتاب‌فروشی داشته و بر اثر ضربات جسم سخت به سر در منزلش به قتل رسیده است.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان سراغ دختر مقتول رفتند و وی در اظهاراتش به مأموران گفت: سالها پیش پدر و مادرم از هم جدا شدند و من همراه با پدرم به در این ساختمان (محل وقوع قتل) زندگی می‌کردم، حدود ساعت 12 به منزل پدرم مراجعه کردم اما هر چه در زدم، پدرم در را باز نکرد به همین دلیل وارد خانه و با جسد پدرم مواجه شدم.

پس از این اظهارات، جسد مقتول برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و بازداشت عامل این قتل توسط مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم