انتشار اولین آلبوم آقای بازیگر
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۲۸۲۱۸

انتشار اولین آلبوم آقای بازیگر

اولین آلبوم رسمی محمدرضا فروتن با عنوان"میفهممت" صبح روز چهارشنبه 27 بهمن ماه منتشر و روانه بازار موسیقی شد.
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
بهترین ها: اولین آلبوم رسمی محمدرضا فروتن با عنوان"میفهممت" صبح روز چهارشنبه 27 بهمن ماه منتشر و روانه بازار موسیقی شد.
 
انتشار اولین آلبوم آقای بازیگر

 محمدرضا فروتن بازیگر سینما از مدت ها مشغول کار روی آلبوم "میفهممت" بود.

این آلبوم شامل هفت قطعه به نام‌های "کاش ندیده بودمت اما"، "تو که نیستی"، "روزای مرگ عشق..."، "همین خوبه"، "من از تو برنمی‌گردم"، "به چی شک می‌کنی" و "می‌فهممت" و ترانه‌هایی از افشین یداللهی است.

آهنگسازی قطعات این آلبوم توسط بابک زرین انجام شده و امیرمیلاد نیکزاد، رضا تاجبخش و سیروان خسروی تنظیم‌کنندگان آثار هستند.

حمیدرضا آداب هم میکس و مسترینگ قطعات را انجام داده است.

فروتن در این آلبوم خطاب به مخاطبان نوشته است: "به نام فهم مطلق که اوست. افسانه شخصی می‌فهممت در خاطرات نادیده و روزگار دیده ام، بوده است و در من هیاهویی خاموش و منزوی را سال های سال رهبری می‌کرده است. خواندن، شبیه که نه، نیاز مبرمی بود در من که رهایی را برای روحم بر بومی خجل، نقش می‌زد و من نیز به تنهایی تماشایش می‌کردم. خواندن را چنان موهبتی از عالم بالا می‌دانم که تا دمی از پس بازدمی در من می‌دمد شاکر درگاهش خواهم بود.
 
اکنون که تقدیر چنان تاس های خویش را بر نرد روزگار نشاند که افسانه شخصی‌ام را با شما در میان بگذارم باید بگویم چگونه آن هیاهوی منزوی شمایلی جمعی به خود گرفت و عمومی گشت. سببش دوست گرامیم افشین یداللهی است که تحقق آرزوهای دیگران به اندازه آرزوهای خودش برایش مهم بود، حتی بیشتر. اکنون که اثر پیشکش شده است به محضرتان از درگاه فهم مطلق که همانا اوست خواستارم که به صلح خویش با خویشتن بیفزاید و احسن الحالی گردد برای احوالات‌تان هرچند کوتاه."

این آلبوم  با همت موسسه فرهنگی هنری "آوای سوته دلان" تهیه و از سوی شرکت "هنر اول" در بازار پخش شده است.
منبع:هنرآنلاین