تخفیف 35 درصدی «ماهی» ویزه نوروز
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۳۰۵۲۸

تخفیف 35 درصدی «ماهی» ویزه نوروز

رئیس سازمان شیلات ایران گفت: توسعه بازارهای غیردائم برای عرضه محصولات شیلاتی، از جمله میادین میوه و تره بار در دستور کار این سازمان قرار دارد.
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۰ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
بهترین ها: رئیس سازمان شیلات ایران گفت: توسعه بازارهای غیردائم برای عرضه محصولات شیلاتی، از جمله میادین میوه و تره بار در دستور کار این سازمان قرار دارد.
 
حسن صالحی اظهار داشت: ماهی برای مصرف، به وفور در بازار وجود دارد و همچنین  با تخفیف‌های ۱۰ تا ۳۵ درصدی نیز در نمایشگاه‌های نوروزی و بهاره عرضه می‌شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی افزود: صنایع فرآوری، بسته بندی و کنسروسازی با تخفیف‌های خوبی محصولات شیلاتی را در نمایشگاه های نوروزی و بهاره عرضه می‌کنند و قیمت این محصولات نسبت به سال گذشته، کاهش یافته است.

وی بازدید از مزارع پرورش ماهی را از برنامه‌های نوروزی سازمان شیلات ایران عنوان کرد.

صالحی با یادآوری این که در سال ۹۵ بیش از یک میلیون و ۵۰ هزار تن آبزی در کشور تولید شده است، اظهار داشت: سرانه مصرف در سال ۹۴ حدود ۱۰.۲ کیلوگرم بود و در سال ۹۵ با اقدامات انجام شده برای توسعه مصرف آبزیان این رقم به ۱۱ کیلوگرم رسیده است.

رئیس سازمان شیلات ایران برگزاری جشنواره‌های غذاهای دریایی در طول سال را از برنامه‌های این سازمان عنوان کرد و گفت: هر استان باید در سال دست کم یک جشنواره برگزار کند.

صالحی توافق با استانداران را یکی از اقدامات سازمان شیلات برای توسعه مصرف آبزیان عنوان و تصریح کرد: از استانداران خواسته‌ایم در برنامه توسعه‌ای خود و در نمایشگاه‌ها موضوع شیلات، صنایع و محصولات شیلاتی را در دستور کار خود قرار دهند.منبع:مهر