اینجوری آرایش کنید تا ده سال جوانتر به نظر بیایید
کد خبر: ۳۷۴۱

اینجوری آرایش کنید تا ده سال جوانتر به نظر بیایید

ابروهای پر باعث جوان تر نشان دادن چهره می شود و باعث می شود که چهره شما خود را بهتر نشان دهد. می توانید برای این کار از سایه ابرو و یا یک مداد استفاده کنید.
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۱ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۳
اینجوری آرایش کنید تا ده سال جوانتر به نظر بیایید

1.ابروهایتان را به بالا بکشید

ابروهای پر باعث جوان تر نشان دادن چهره می شود و باعث می شود که چهره شما خود را بهتر نشان دهد. می توانید برای این کار از سایه ابرو و یا یک مداد استفاده کنید. سعی کنید رنگی که انتخاب می کنید از رنگ موهای ابروهایتان روشن تر باشد. قسمت های کم پشت را به وسیله مداد بپوشانید، سپس به شکل رفت و برگشتی بالای قوس ابروی خود را خط بیاندازید.

2.چروک های چشم را بپوشانید

آرایش غلیظ باعث بارزتر شدن این چین و چروک های گوشه چشم می شود. به جای این کار، به وسیله"کانسیلر"یک سوم قسمت بیرونی پلک خود را روشن کنید. همچنین می‌توانید از کرم‌های روشن کننده استفاده کنید.

3.پرانتزهای روی صورت را کم کنید

به منظور کم کردن خطوط پرانتری که از بینی تا گوشه های لبتان خود نمایی می کند، ازکانسیلریاستفاده کنید که یک شماره از پوستتان روشن تر باشد. سپس کانسیلر را فقط روی قسمتی از پایین چروک که سایه می افتد استفاده کنید نه تمام سطح چروک خورده. این نکته حرفه ای باعث کم شدن جلوه های چروک های اطراف لب می شود.

4.افتادگی کنار لب هایتان را محو کنید

گوشه های لب به مرور زمان و با افزایش سن دچار افتادگی می شوند. به منظور کم تر کردن جلوه این افتادگی، می توانید از کانسیلر ها روی کناره های لب پایینتان استفاده کنید و از روشن کننده ها برای گوشه های لب استفاده کنید. این کار باعث کمتر شدن سایه های این چین و چروک ها می شود.

اینجوری آرایش کنید تا ده سال جوانتر به نظر بیایید

5.غبغب خود را لاغر نشان دهید

برای این کار از کرم پودر و یا پنکیکی استفاده کنید که دو درجه از پوستتان تیره تر باشد. یک لایه سبک از کرم پودر یا پنکیک را به وسیله اسفنج و یا برس زیر چانه خود پخش کنید تا تمام غبغب را بپوشاند. این کار را تا روی گردن ادامه دهید تا غبغب، کمتر خود را نشان بدهد.

مترجم: مریم آهاری