فراخوان باشگاه پرسپولیس برای هواداران
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۳۷۵۸

فراخوان باشگاه پرسپولیس برای هواداران

تاریخ انتشار: ۲۲:۱۸ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۳
بهترین‌ها: باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی مقابل لخویا در لیگ قهرمانان آسیا بیانیه ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است؛ پرسپولیس همواره به هواداران خود می‌بالد. هوادارانی که با وجود دشواری‌های بسیار در سال‌های اخیر، هیچگاه دست از عشق و علاقه خود بر نداشته‌اند و با حمایت‌های آگاهانه و متعصبانه خود حیات و سربلندی پرسپولیس بزرگ و پرافتخار را رقم زده‌اند.

اکنون که پس از وقفه‌ای دو ساله، قاره پهناور آسیا بار دیگر شاهد حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان خواهد بود، حضور پرخروش هواداران تداعی کننده طوفان سرخی است که پیش از این نیز قهرمانی در رقابت‌های آسیایی را برای سرخپوشان به ارمغان آورد.

تیم فوتبال پرسپولیس هر جا شناخته شده با ستاره‌های بلند آوازه، جهانی و هوادارانش بوده است. هوادارانی که پیش از این با حضور گسترده خود، لقب پرتماشاگرترین تیم آسیا را به نام خود و تیم محبوبشان ثبت کرده‌اند. سختی‌ها هیچگاه نتوانسته است این عشق را از دل‌های ما بیرون کند و اکنون زمانی است که باید بار دیگر به آسیا نشان دهیم پرسپولیس با طوفان هوادارانش آمده است و از این جهت برای آن جایگزینی نیست.

از هواداران پرشور، وفادار و آگاه پرسپولیس می‌خواهیم با حضور گسترده خود، ضمن پرهیز از هرگونه شعار علیه حریف که میهمان ما ایرانیان هستند، تا دقیقه 90 و تا آخرین لحظه از تیم محبوب خود حمایت کرده و با تشویق‌های خود فارغ از نتیجه بازی، سرخپوشان را به پیش برانند که تاریخ فوتبال ایران از خاطرات شیرین دقیقه 90 پرسپولیسی‌ها بسیار در ذهن خود دارد.

بازی‌های دربی را که به یاد داریم که حتی پس از عقب افتادن، ناامید نشدیم و با تشویق‌های خود به بازیکنان انگیزه دادیم تا شکست را با پیروزی عوض کنند. قهرمانی در دقیقه 96 را هم از یاد نمی‌بریم و از هواداران می‌خواهیم اکنون که چشم آسیا به ما دوخته شده است، با پرهیز از توهین به حریف و تیم داوری و با اتحاد و همدلی و تشویق تا آخرین نفس و لحظه، صلابت و عظمت خانواده بزرگ پرسپولیس را به نمایش بگذارند.


منبع: بانک ورزش
برچسب ها: پرسپولیس