با «واگو» از ناشناخته‌های ایران بشنوید
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۳۸۷۶

با «واگو» از ناشناخته‌های ایران بشنوید

ایرج میلانی بعنوان مجری و ایرانشناس شبکه های تلویزیونی، در زندگی روزمره مجبور به پاسخگوئی به برخی سئوالات ثابت و مشابه از طرف مخاطبانش بود، تا اینکه از سال ۱۳۸۵ تصمیم به مکانیزه نمودن پاسخ این سئوالات گرفت و سرانجام با ارتقا ایده های اولیه، شیوه ای را تکمیل نمود که نام واگو بر آن نهاد.
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - ۰۶ اسفند ۱۳۹۳

بهترین‌ها: ایرج میلانی بعنوان مجری و ایرانشناس شبکه های تلویزیونی، در زندگی روزمره مجبور به پاسخگوئی به برخی سئوالات ثابت و مشابه از طرف مخاطبانش بود، تا اینکه از سال ۱۳۸۵ تصمیم به مکانیزه نمودن پاسخ این سئوالات گرفت و سرانجام با ارتقا ایده های اولیه، شیوه ای را تکمیل نمود که نام واگو بر آن نهاد.

شبکه واگو در حقیقت یک شبکه ملی ارائه دهنده خدمات صندوق ضبط و پخش پیامهای صوتی از طریق تلفن ، تلفن همراه ، فاکس و اینترنت میباشد . که در مواقع ضروری بدون محدودیت زمانی و مکانی در اختیار مخاطبان قرار میگیرد.

در این شبکه اطلاعاتی ، مردم با تلفن زدن به یک شماره ( مثلا چهار رقمی ) شنونده پیامی صوتی خواهند بود که حاوی اطلاعات مربوط به مکان تماس گیرنده میباشد ( اطلاعات مانند دیدنیها، مراکز امدادی ، خدماتی و ...) هوشمندی سیستم واگو در این است که مکان فرد تماس گیرنده را بطور اتوماتیک تشخیص میدهد . این اطلاعات مکان محور ، میتواند با زدن کلیدهای تلفن تا بی نهایت گسترده گردد.

همچنین در این شبکه هر مطالب ، دارای شماره تلفن مستقلی میباشد و مردم میتوانند به سادگی به مدد موبایل و یا تلفن عادی و یا حتی اینترنت ، شنونده این مطلب باشند.


//با «واگو» از ناشناخته‌های ایران بشنوید
//با «واگو» از ناشناخته‌های ایران بشنوید

//با «واگو» از ناشناخته‌های ایران بشنوید

//با «واگو» از ناشناخته‌های ایران بشنوید