بیک‌زاده: روی حرف افشارزاده حساب کرده‌ام
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۴۱۹۹

بیک‌زاده: روی حرف افشارزاده حساب کرده‌ام

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
بهترین‌ها: هاشم بيک‌زاده که اين فصل بازي هاي خوبي براي استقلال انجام داده پس از غيبت چند روزه اش در تمرينات استقلال که گفته مي‌ شد به علت مشکلات مالي است دوباره در تمرينات استقلال آفتابي شد.
بیک‌زاده در همین رابطه گفت: خوشبختانه یا متاسفانه پس از سال ها تلاشی که در فوتبال انجام داده ام توانستم از اجاره نشینی خلاص شوم و به لطف خدا یک خانه برای خودم بخرم تا سرپناهی برای خودم و خانواده ام باشد. البته بخشی از پول خانه را نداشتم و صاحبخانه قبول کرد آن را طی یک زمان مشخص به او برگردانم و برای همین صاحبخانه سند را در گرو خودش نگه داشت. من هم از آنجایی که طلب های زیادی در این جلسه از استقلال دارم و به خاطر هواداران و به هم نخوردن نظم باشگاه و شخص قلعه‌نویی همیشه سکوت کرده ام. اما پس از چندین بار که مسوولین قول دادند و به آن عمل نکردند و پس از آنکه چندین دفعه پیش صاحبخانه بدقول شدم و نتوانستم بدهی خانه را بدهم طبق قراردادی که امضا کرده بودیم و در اکثر خرید وفروش های خانه این قضیه به همین روال صورت می‌ گیرد، صاحبخانه مدعی ضرر و زیان شد و حتی تا مرحله گرفتن حکم اجرایی این موضوع پیش رفت و تصمیم گرفت نه تنها خانه را از من پس بگیرد، بلکه طبق قرارداد 200 میلیون هم به عنوان ضرر و زیان بگیرد. بنابراین من واقعا چاره ای نداشتم و این چند روز علاوه بر مداوای مصدومیت دستم به دنبال کارها خانه و مشکلات شخصی ام بودم.

او در مورد اینکه مشکلش حل شده یا خیر ادامه داد: خیر، هنوز این مشکل حل نشده ولی طبق دعوتی که آقای افشارزاده از من داشت و صحبت هایی که در جلسه انجام شد، افشارزاده که تجربه مدیریتش در ورزش برکسی پوشیده نیست، قول داد هرطور شده این مشکل را حل کند تا من از این استرسی که دارم خلاص شوم. من هم فکر می‌ کنم روی حرف افشارزاده به عنوان یک انسان متعهد و مدیر می‌ توان حساب کرد و پس از آن بر سر تمرینات حاضر شد. من هم طبق قولی که افشارزاده داد با صاحبخانه ام صحبت کردم و فرصت خواستم و قول دادم که مبلغ بدهی خانه را زود به دستش برسانم.

مدافع استقلال در مورد شرایط تیمش نظرش را اینگونه بیان کرد: در پایان نیم فصل اول ما شرایط خوبی نداشتیم و آنطور که باید و شاید موفق نبودیم اما همه دیدند که قلعه‌نویی که مربی بزرگ و باتجربه ای است در شرایط سخت بخصوص در نیم فصل دوم توانست تیم را متحول کند و با درایتی که داشت و همچنین تلاش و همدلی بچه های تیم که همگی وقتی وارد زمین می‌ شوند، فقط به فکر بردن و سه امتیاز هستند و پشتیبانی همیشگی هواداران توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم و در چند بازی گذشته به غیر از دیدار با گسترش امتیازات کامل را به دست آوردیم. با این حساب مدعی اول قهرمانی هستیم.

بیک‌زاده در پایان در مورد دیدار با نفت‌مسجدسلیمان در هفته بیست و دوم از رقابت های لیگ‌برتر افزود: این هفته یک بازی حساس با نفت‌مسجدسلیمان داریم که 3 امتیازش خیلی برای ما مهم است، تمام تلاشمان را می‌ کنیم تا سه امتیاز را کسب کنیم و خودمان را در صورت امکان به صدرجدول برسانیم.منبع: ورزش 3