اخبار پرسپولیس در عربستان
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۴۶۸۷

اخبار پرسپولیس در عربستان

در برنامه پيش از ظهر بازيکنان پرسپوليس توسط کادرفني 15 دقيقه تمرين سبک در محوطه هتل «هاليدي اين» در نظر گرفته شد.
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
بهترین‌ها: بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز با حضور در لابی هتل هالیدی این در ساعت 9:30 به وقت عربستان به صرف صبحانه پرداختند و همه بازیکنان در سلامت کامل هستند.

* بعد از صرف صبحانه توسط کادرفنی برنامه 15 دقیقه‌ای نرمش برای بازیکنان در نظر گرفته شد تا بازیکنان پرسپولیس به نرمش در محوطه هتل بپردازند.

* 3 نفر از سفارت ایران در عربستان روز گذشته با حضور در اردوی پرسپولیس به رتق و فتق امور پرسپولیسی‌ها پرداختند تا اگر مشکلی برای اعضای تیم پرسپولیس به وجود آمد به سرعت این موضوع حل شود.

* در صورت کسب امتیاز از این بازی برای بازیکنان تیم پرسپولیس پاداش در نظر گرفته خواهد شد. اگر سرخپوشان مساوی کنند پاداش کمتری خواهند گرفت اما در صورتی که پرسپولیس امشب از سد النصر بگذرد طبق گفته محمدحسین نژادفلاح پاداش خوبی به سرخپوشان داده خواهد شد.

* طبق برنامه بازیکنان تیم پرسپولیس با پرواز چارتر فردا صبح ریاض را به مقصد جده ترک خواهد کرد و سپس اعضای تیم پرسپولیس با اتوبوس راهی مکه می‌شوند تا بازیکنان، مربیان و همراهان تیم به زیارت خانه خدا بروند.

* عده‌ای از اعضای کاروان تیم پرسپولیس قصد داشتند شخصا راهی مدینه شده تا به زیارت در این شهر بپردازند اما به دلیل کمبود وقت نتوانستند راهی این شهر شوند.

* بازیکنان پرسپولیس همگی سرحال هستند و در بهترین شرایط روحی و بدنی خود قرار دارند. بازیکنان اعلام کردند که می‌خواهند امشب به مردم ایران عیدی بدهند.

* برخی از مسئولان باشگاه النصر و نماینده‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا در اردوی تیم پرسپولیس حاضر شدند.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس امشب و از ساعت 21 به وقت تهران در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا را مقابل النصر عربستان برگزار خواهد کرد.


منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس