نشست کمیته لیگ جهانی والیبال در تهران برگزار شد
بودجه ۱۴۰۱ لایحه بودجه 1401 بورس تهران بورس ارز ترجیحی ارز 4200 تومانی ارز بازار ارز نرخ ارز مبارزه با قاچاق
کد خبر: ۵۵۱۳

نشست کمیته لیگ جهانی والیبال در تهران برگزار شد

رئیس فدراسیون والیبال گفت: حضور پرشور هواداران و حمایت از تیم ملی می‌تواند مسیر را برای صعود تیم ملی به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال هموار سازد هر چند که کار بسیار سختی است.
تاریخ انتشار: ۰۰:۵۴ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۴

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در این نشست گفت: باید تلاش کنیم میزبانی خوب و قدرتمند‌تر از سال گذشته در 6 بازی تهران داشته باشیم که تنها با عزم ملی و کارگروهی میسر خواهد شد. حضور پرشور هواداران و حمایت از تیم ملی می‌تواند مسیر را برای صعود تیم ملی به مرحله نهایی هموار سازد هر چند که کار بسیار سختی است.

در ادامه دیگر اعضای حاضر در خصوص فروش اینترتنی بلیت، مهیا کردن فضای مناسب برای تماشاگران، تبلیغات محیطی و ... گزارشی ارائه کردند و قرار بر این شد که در جلسه آینده گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده به حاضران ارائه شود. به روزرسانی سیستم ویدئو چک، پخش مستقیم مسابقات با کیفیت HD و... از جمله موارد مطرح شده در جلسه امروز بود.

لیگ جهانی والیبال در سال 2015 با حضور 32 تیم در 3 سطح از هشتم خرداد ماه آغاز می‌شود و تیم ملی ایران در گروه دوم با آمریکا (قهرمان لیگ جهانی)، روسیه (قهرمان المپیک) و لهستان (قهرمان جهان) همگروه است.

تیم ملی والیبال ایران ابتدا به مصاف تیم‌های آمریکا، لهستان و روسیه در خاک حریف می‌رود و از 29 خرداد ماه بازی‌های دور برگشت در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران انجام خواهد شد.

منبع: فدراسیون والیبال